Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Bramy rolowane - Rolet Lux

BRAMY ROLOWANE


Bramy garażowe rolowane umożliwiają pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem i dzięki temu zwiększają użytkową powierzchnię garażową. Bramę można zamontować zarówno w nowo budowanych obiektach jak i w już istniejących. Istnieje możliwość montażu bramy rolowanej z profilem przeszklonym lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza.

W standardowe wyposażenie bramy rolowanej wchodzą: skrzynka (250 mm, 300 mm lub 350 mm z konsolą), profil aluminiowy (PA-55 lub PA-77) w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpasują w kolorystykę budynku.

Bramy zawierają także elementy zabezpieczające w postaci wieszaków blokad. Odpowiednio dobrana ilość piór pancerza w stosunku do wysokości oraz przede wszystkim zastosowanie wieszaka blokady powoduje, iż siła potrzebna do podniesienia pancerza bramy z zewnątrz jest olbrzymia. Zablokowana przez napęd rura nawojowa wraz ze sztywno zamontowanym na niej wieszakiem blokadą tworzą spójny element skutecznie ograniczający możliwości wtargnięcia do wewnątrz pomieszczenia przez osoby niepożądane.


 

BRAMA ROLOWANA

 


 

STANDARDOWE STEROWANIE BRAMY ROLOWANEJ

 

Przełącznik naścienny z wbudowanym odbiornikiem radiowym

Pilot breloczek (2 szt.)

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości bramy rolowane. Jest to rozwiązanie dedykowane Klientom poszukującym bram, umożliwiających zwiększenie użytkowej powierzchni garażu. Modele te nie wymagają bowiem wydzielania dodatkowej przestrzeni pod sufitem lub po bokach pomieszczenia, przeznaczonej na skrzydła.

Wersje rolowane mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu, a ich montaż może odbyć się w nowo budowanych obiektach, jak również tych istniejących. Dzięki różnorodnym wersjom kolorystycznym, eleganckiemu wykończeniu, bramy wpisują się w styl i estetykę każdego budynku. Stanowią więc nie tylko ochronę przed osobami niepowołanymi, ale także ozdobę domu, garażu czy obiektu przemysłowego.

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane, które oferujemy naszym Klientom, to połączenie funkcjonalności, nowoczesności i estetyki. Mechanizm ich działania opiera się na kasecie, montowanej nad otworem drzwiowym, w której chowany jest profil. Podczas pomiarów dopasowujemy do konkretnych wymagań technicznych ilość piór, które zostaną zastosowane w profilu.

Bramy można wykonać w zróżnicowanej kolorystyce, dopasowanej do elewacji budynku lub z dodatkowymi elementami. Jednym z popularniejszych rozwiązań jest otwór wentylacyjny, pozwalający na dopływ światła do garażu, a także zapewniający odpowiednią cyrkulację powietrza. Klienci mogą także zdecydować się na przeszklenie profilu.

Bramy rolowane antywłamaniowe

Bramy rolowane antywłamaniowe posiadają dodatkowe elementy zabezpieczające, które uniemożliwiają podniesienie pancerza z zewnątrz. Podstawą są wieszaki blokad. Dzięki nim siła potrzebna do uniesienia bramy z zewnętrznej strony musi być ogromna. Zablokowana przez napęd rura nawojowa oraz wspomniany wieszak blokady, tworzą skuteczną barierę chroniącą pomieszczenie przed dostępem osób niepowołanych.

Oferowane przez nas bramy garażowe zwijane wyposażane są w automatykę, ułatwiającą operowanie pancerzem. Standardowy system sterowania obejmuje przełącznik naścienny z wbudowanym odbiornikiem radiowym oraz pilot w postaci breloczka. Dzięki temu w łatwy sposób można podnosić lub opuszczać bramę, nawet z dalszej odległości.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniej bramy rolowanej, dostosowanej do Państwa potrzeb. Realizujemy usługi pomiarowe i montażowe, specjalizując się również w serwisie i konserwacji zakupionych bram.