Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Rolety nadstawne - Rolet Lux

ROLETY NADSTAWNE


Rolety nadstawne to rozwiązanie, które nie tylko chroni pomieszczenia przed słońcem czy wzrokiem osób postronnych, ale nadaje także wyjątkowej estetyki budynkowi. Oferujemy rolety wysokiej jakości, gwarantujące wieloletnie bezusterkowe działanie. Pokrywa rewizyjna zamontowana jest od spodu, co daje możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy.

Roleta nadstawna wymaga wcześniejszego zaplanowania. Jej montaż powinien być przewidziany już na etapie projektowania okien, aby umożliwić instalację zgodnie z zaleceniami producenta. Zajmujemy się montażem rolet nadstawnych w domach, a także obiektach handlowych i budynkach użyteczności publicznej.


 

 PRZEKRÓJ ZAMONTOWANEJ ROLETY NADSTAWNEJ

 

 


 

 RODZAJE STEROWANIA RĘCZNEGO

 
ZWIJACZ STANDARDOWY

(dostępny w kolorze białym i brązowym)

ZWIJACZ KORBOWY

(dostępny w kolorze białym i brązowym)

SPRĘŻYNA + ZAMEK BASKWILOWY

(zamek dopasowany pod kolor rolety)

 


 

AKCESORIA DODATKOWE

 

WIESZAK SAMOBLOKUJĄCY RYGLE RĘCZNE RYGLE AUTOMATYCZNE

Rolety nadstawne czy podtynkowe

Decydując się na rolety nadstawne czy podtynkowe, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim ich przyszłe funkcje oraz oczekiwania estetyczne, jakie mamy względem tego rodzaju wyposażenia. Nasza firma montuje oba rozwiązania. Należy jednak pamiętać, iż zarówno wersja nadstawna, jak i podtynkowa wymagają zaplanowania już na etapie budowy domu lub wymiany stolarki okiennej.

Rolety zewnętrzne nadstawne nakładane są bezpośrednio na okno, a następnie osadzane w przygotowanej wnęce. Rolety podtynkowe z kolei muszą być zainstalowane do wnęki nadproża. Wykonujemy instalacje rolet zewnętrznych w wersji nadstawnej lub podtynkowej, w zależności od oczekiwań Klienta. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które pozwalają dopasować

Rolety nadstawne montaż

Rolety nadstawne to montaż bezpośrednio na ramie okiennej. Na etapie wstępnym wykonujemy niezbędne pomiary, które pozwalają na dobranie odpowiednich rozmiarów rolet do posiadanych przez Klienta okien. Rolety nadstawne instalowane są w sposób, który nie wymaga miejsca po stronie zewnętrznej, co przekłada się na możliwość zastosowania cieńszej warstwy ocieplenia ścian zewnętrznych.

Okno z roletą nadstawną to elegancki element ozdobny domu. Zasuwanie manualne lub automatyczne pozwala na swobodne regulowanie dostępu światła do pomieszczeń.

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości rolety wraz ze sprawdzonymi mechanizmami ich otwierania oraz profesjonalną usługą montażu. Realizujemy także serwis rolet w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!