Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Rolety podtynkowe - Rolet Lux

ROLETY PODTYNKOWE


Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości rolety podtynkowe, które sprawdzają się zarówno w domach prywatnych, jak również w budynkach użyteczności publicznej czy obiektach handlowych. Montowane są bezpośrednio do wnęki nadproża, dlatego też decyzję o ich instalacji należy podjąć już na etapie budowy budynku lub wymiany stolarki okiennej.

Rolety zewnętrzne podtynkowe, które proponujemy, to rozwiązania kompleksowe, estetyczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Poprawiają także termoizolację budynku, wpływając bezpośrednio na zmniejszenie strat ciepła. Nasze usługi realizujemy całościowo, rozpoczynając od niezbędnych pomiarów, które umożliwią przygotowanie rolet odpowiedniej wielkości.


 

TYP MONTAŻU ROLETY PODTYNKOWEJ 

 

Montaż nad ramą okienną.

Montaż z zastosowaniem poszerzenia. 


 

 RODZAJE STEROWANIA RĘCZNEGO

 
ZWIJACZ STANDARDOWY

(dostępny w kolorze białym i brązowym)

ZWIJACZ KORBOWY

(dostępny w kolorze białym i brązowym)

SPRĘŻYNA + ZAMEK BASKWILOWY

(zamek dopasowany pod kolor rolety)

 


 

AKCESORIA DODATKOWE

 

WIESZAK SAMOBLOKUJĄCY RYGLE RĘCZNE RYGLE AUTOMATYCZNE

Roleta podtynkowa

Roleta podtynkowa z naszej oferty to także zróżnicowana kolorystyka. Produkt ma spełniać funkcję nie tylko prywatyzującą i ograniczającą dostęp światła do budynku, musi być także estetyczny. Proponujemy szeroką gamę kolorystyczną rolet, dzięki której dopasują Państwo barwę do elewacji i stylu architektonicznego obiektu.

Wykonujemy także montaż rolet podtynkowych, realizowany przez doświadczonych pracowników. Istotny jest moment, w którym decydują się Państwo na rolety podtynkowe. Odpowiednie przygotowanie pod ich montaż powinno odbyć się już na etapie budowy lub wymiany stolarki okiennej, nie jest możliwe bowiem ich zainstalowanie na oknach już osadzonych.

Rolety zewnętrzne podtynkowe montaż

Montaż rolet zewnętrznych podtynkowych obejmuje instalację samej rolety oraz mechanizmu, który odpowiada za jej podnoszenie i opuszczanie. Naszym Klientom proponujemy rozwiązania tradycyjne, czyli ręczne poruszanie roletą lub nowoczesne, w którym montujemy przygotowane wcześniej mechanizmy automatyczne.

Dzięki wykorzystaniu jedynie sprawdzonych produktów, renomowanych marek, mają Państwo gwarancję wieloletniego, bezusterkowego korzystania z naszych rolet. Nasze usługi obejmują rolety podtynkowe i ich montaż, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i kontaktu. Przygotujemy dla Państwa wstępny kosztorys usługi, a także pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu do konkretnej lokalizacji i warunków technicznych panujących na budowie.